Rezervácia

Vitajte v rezervačnom a komunikačnom  systéme Alergoimunologického centra.

Vyberte si prosím typ služby – následne sa zobrazia všetky dostupné termíny alebo formulár na zaslanie požiadavky. 

Znázorňujú sa len dostupné termíny ( ak nie je uvedený konkrétny lekár či ambulancia - znamená to, že termíny sú už obsadené). Prvé vyšetrenia a bežné kontroly sa  hromadne objavia  v posledný piatok v mesiaci o 17.00 vždy 3 mesiace dopredu ( v januári na apríl, vo februári na máj,...). Po zrušení rezervácie sa uvoľnený termín zviditeľní okamžite pre iného pacienta. Využite výhody  jednotlivých kariet výhod podľa Vašich potrieb ( termíny  u konkrétneho lekára,...). O 14.00  pribudnú kontrolné vyšetrenia na nasledujúci pracovný deň. Možnosť  rezervácie nadštandardných termínov.


Vyberte typ vyšetrenia:

Pozývame vás na stretnutie pacientov a lekárov na tému "Alergénová imunoterapia", ktoré sa bude konať v stredu 4. októbra 2023 o 16.30 v reštaurácii Family Hall, Exnárova 6831/36, Prešov (sídlisko Sekčov). Na akcii budú s Vami rozprávať lekári Centra.  Viac informácií nájdete na našej webovej stránke. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si miesto čo najskôr. V cene 5,9 je malé občerstvenie, cena platí pre jedného účastníka a  je nevratná ( karty výhod majú zľavu).  Pri nemožnosti sa zúčastniť, môžete za seba poslať náhradníka.  Do poznámky uveďte meno a priezvisko účastníka.

Tím Alergoimunologického Centra


Táto služba je spoplatnená sumou 5.90 € s DPH. Po stlačení tlačidla budete presmerovaný na platobnú bránu.

 Ak sa  vo výbere  nezobrazuje niektorý  lekár, je to z dôvodu, že už sú k nemu  všetky termíny   obsadené  ( nové termíny sa  nahadzujú priebežne tak ako sa  odhlasujú  pacienti z termínov  a  hromadne  posledný  piatok v mesiaci o 17,00  hod). Okrem tohto  štandardného prvého vyšetrenia  si môžete si rezervovať aj nadštandardné vstupné vyšetrenia.

 Ak sa  vo výbere  nezobrazuje niektorý  lekár, je to z dôvodu, že už sú k nemu  všetky termíny   obsadené  ( nové termíny sa  nahadzujú priebežne tak ako sa  odhlasujú  pacienti z termínov  a  hromadne  posledný  piatok v mesiaci o 17,00  hod). Okrem tohto  štandardného prvého vyšetrenia  si môžete si rezervovať aj nadštandardné vstupné vyšetrenia.

Objednaním tejto služby Vás žiadam o nadštandard vo forme konzultácie 2 lekármi Vášho centra. Beriem na vedomie, že poplatok za túto nadštandardnú službu je v zmysle cenníka, ako aj to, že  štandardné vyšetrenie môžem absolvovať  bez poplatku. Po obdržaní tejto objednávky Vás bude kontaktovať naša recepcia do troch  pracovných dní  a dohodne si s Vami  termín poskytnutia služby. Termín vyšetrenia je spravidla do 20 pracovných dní  lekára, tento termín nie je  na úkor štandardných vyšetrení. Absolvovať vyšetrenie môžete u ktoréhokoľvek lekára - hoci ste predtým boli vyšetrovaní u iného lekára., všetci lekári sú  atestovaní špecialisti - imunoalergológovia, sme jeden tím (reprodukční imunológovia sú len doktori Lešťan a Belvončíková, v iných oblastiach sme plne zastupiteľní).
Táto služba je spoplatnená sumou 50.00 € s DPH. Po stlačení tlačidla budete presmerovaný na platobnú bránu.

Objednaním tejto služby Vás žiadam o nadštandard vo forme konzultácie 2 lekármi Vášho centra. Po vstupnom vyšetrení žiadam, aby boli vstupné údaje hodnotené 2 lekármi. Beriem na vedomie, že poplatok za túto nadštandardnú službu je v zmysle cenníka, ako aj to, že toto vyšetrenie môžem absolvovať aj bez poplatku, ako štandardné prvé vyšetrenie. Po obdržaní tejto objednávky Vás bude kontaktovať naša recepcia do troch  pracovných dní  a dohodne si s Vami  termín poskytnutia služby.


Využite služby nášho Centra ( aj pre u nás neevidovaných pacientov - samoplatcov )

Po odoslaní tohto formulára sa  Vám do troch pracovných dni ozve  zdravotná sestra a   dohodne si s Vami absolvovanie  služby v niektorej z našich ambulancií.

 Vyšetrenia  nutričnou   špecialistkou nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Jedná sa o hovor rsp. videohovor v trvaní do  1 hodiny.
Táto služba je spoplatnená sumou 69.00 € s DPH. Po stlačení tlačidla budete presmerovaný na platobnú bránu.

Toto vyšetrenie nie je hradené  zdr. poisťovňou. Jedná sa o písomné, mailové komunikácie

Táto služba je spoplatnená sumou 49.00 € s DPH. Po stlačení tlačidla budete presmerovaný na platobnú bránu.
Týmto žiadam lekára Alergoimunologického centra o konzultáciu na moju vlastnú žiadosť. Beriem na vedomie,že táto nadštandardná služba je spoplatnená. Do poznámky uvediem telefónne číslo v rámci EÚ na ktoré si žiadam, aby mi lekár zavolal, meno lekára, a stručný dôvod konzultácie. Telefonická konzultácia bude v trvaní do 30 minút
Táto služba je spoplatnená sumou 30.00 € s DPH. Po stlačení tlačidla budete presmerovaný na platobnú bránu.

Táto služba je bezplatná komunikácia pre našich pacientov reprodukčnej imunológie, ktorý u nás absolvovali vstupné vyšetrenie reprodukčnej imunológie. Do textu uveďte meno, rok narodenia a dátum vyšetrenia  reprodukčnej imunológie. Táto komunikácia je so sestrou  výhradne pre páry  reprodukčnej imunológie a neslúži na komunikáciu s lekárom.

Po obdržaní tejto objednávky Vás bude kontaktovať naša recepcia do troch  pracovných dní  a dohodne si s Vami  termín poskytnutia služby, tak aby  Vám vyhovoval. Odbery môžete absolovovať  v Prešove či Sabinove. Vybrať si môžete z celej palety vyšetrení nášho centra ( napr.  odberové balíčky TU, či TU, ale  vyšetriť si môžete  aj iné  vyšetrenia ( napríklad  dychové laktózové, fruktózové, SIBO testy,  testy  na vylúčenie refluxu - PEP test, genetické testy - polymorfizmy, črevný mikrobióm, analýza omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín.Služby pre pacientov s kartou výhod:

Chcete mať výhody držiteľa karty výhod? Zaregistrujte sa na našom portáli a cez svoj účet si elektronicky zakúpte našu kartu výhod.